Esityslistat

Kokoukset/esityslistat:
Aika Elin: kokous
23.9.2020 17:00 Keskusvaalilautakunta: Keskusvaalilautakunta
23.9.2020 17:00 Tarkastuslautakunta: Tarkastuslautakunnan kokous 10/2020 23.9.2020
22.9.2020 17:00 Undervisningsnämndens svenskspråkiga sektion: Undervisningsnämndens svenskspråkiga sektion
22.9.2020 16:30 Keski-Uudenmaan pelastustoimen liikelaitoksen johtokunta: Keski-Uudenmaan pelastustoimen liikelaitoksen johtokunta
21.9.2020 18:00 Kaupunginvaltuusto: Kaupunginvaltuusto
21.9.2020 18:00 Stadsfullmäktige: Stadsfullmäktige
21.9.2020 14:00 Kaupunginhallitus: Kaupunginhallitus
16.9.2020 17:00 Svenska kommittén: Svenska kommittén
16.9.2020 17:00 Vantaan Suun terveydenhuollon liikelaitoksen johtokunta: Suun terveydenhuollon liikelaitoksen johtokunnan kokous
15.9.2020 17:30 Nuorisovaltuusto: Nuorisovaltuusto 15.09.2020
15.9.2020 17:00 Rakennuslupajaosto: Rakennuslupajaosto
15.9.2020 17:00 Vapaa-ajan lautakunta: Vapaa-ajan lautakunnan kokous 15.9.2020
14.9.2020 17:00 Sosiaali- ja terveyslautakunta: Sosiaali- ja terveyslautakunta
14.9.2020 17:00 Opetuslautakunta: Opetuslautakunnan kokous 14.9.2020
14.9.2020 13:00 Konsernijaosto: Konsernijaosto 6/14.9.2020
10.9.2020 17:00 Ympäristölautakunta: Ympäristölautakunta
9.9.2020 17:00 Tekninen lautakunta: Tekninen lautakunta
8.9.2020 17:00 Kaupunkisuunnittelulautakunta: Kaupunkisuunnittelulautakunnan kokous 8.9.2020
1.9.2020 17:00 Myyrmäki-Kivistö kehittämistoimikunta: Myyrmäki-Kivistö kehittämistoimikunta
31.8.2020 17:00 Koivukylä-Korso kehittämistoimikunta: Koivukylä-Korson kehittämistoimikunta
26.8.2020 17:00 Monikulttuurisuusasiain neuvottelukunta: Monikulttuurisuusasiain neuvottelukunnan kokous 26.8.2020
10.6.2020 13:00 Vanhusneuvosto: Vanhusneuvosto
11.3.2020 16:30 Vammaisneuvosto: Vammaisneuvosto
9.12.2019 13:00 Yleisjaosto: Yleisjaosto 5/9.12.2019
18.11.2019 17:00 Aviapolis-Tikkurila-Hakunila kehittämistoimikunta: Aviapolis-Tikkurila-Hakunila alueellinen kehittämistoimikunta
15.5.2019 17:30 Vantaan Työterveys liikelaitoksen johtokunta: Vantaan Työterveys liikelaitoksen johtokunta
2.10.2017 14:00 Ammattiosaamisen näyttöjen toimielin: Ammattiosaamisen näyttöjen toimielin
30.5.2017 17:00 Myyrmäen aluetoimikunta: Myyrmäen aluetoimikunnan ylimääräinen kokous
29.5.2017 17:00 Tikkurilan aluetoimikunta: Tikkurilan aluetoimikunnan ylimääräinen kokous
10.5.2017 17:30 Kivistön aluetoimikunta: Kivistön aluetoimikunta
10.5.2017 17:00 Koivukylän aluetoimikunta: Koivukylän aluetoimikunta
10.5.2017 17:00 Korson aluetoimikunta: Korson aluetoimikunta
10.5.2017 17:00 Aviapoliksen aluetoimikunta: Aviapoliksen aluetoimikunta
10.5.2017 17:00 Hakunilan aluetoimikunta: Hakunilan aluetoimikunta
« Paluu edelliselle sivulle